Omwille van de verstrengde coronamaatregelen kunnen de jaarlijkse voorleesmomenten voor de Bredense kleuters in bibliotheek De Leestuin niet doorgaan.
Maar… we hebben een leuk alternatief! Zowel Burgemeester Steve Vandenberghe als Schepen Eddy Gryson hebben een verhaaltje voorgelezen uit de Kamishibai collectie van bibliotheek De Leestuin. Kamishibai is een eeuwenoude Japanse traditie van het verteltheater. De combinatie van voorlezen en theater dompelt de kinderen volledig onder in een verhaal. Wist je dat Bibliotheek De Leestuin hiervan trouwens een mooi aanbod heeft dat je, eventueel samen met het houten theatertje, kan ontlenen?
Gemeentebestuur - Centrumplein 1 - 8450 Bredene - T. 059 33 91 91- F. 059 33 00 36 - E. gemeentebestuur@bredene.be - webmaster - BE0207.435.092
Niets uit deze website mag overgenomen worden zonder toelating van het gemeentebestuur Bredene | privacyverklaring